Menu
A+ A A-

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych oraz informacja na temat ich segregacji w roku 2020

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2019 r. poz. 2010 z późn. zm.) w roku 2020 w okresie od stycznia do marca oraz od listopada do grudnia odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości odbywać się będzie raz w miesiącu. Natomiast w okresie od kwietnia do października nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie.

Poniżej zamieszczamy dokładny harmonogram, zgodnie z którym firma FCC Polska Sp. z o. o.  dokonywać będzie odbioru odpadów komunalnych z poszczególnych nieruchomości.
HARMONOGRAM

Mając na uwadze zmiany jakie niesie ze sobą znowelizowana ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2019 r. poz. 2010 z późn. zm.) uprzejmie informujemy, że każdy właściciel nieruchomości zobowiązany jest do segregowania odpadów komunalnych. W związku z tym publikujemy poniżej schemat, według którego należy segregować odpady.

Przypominamy również, że w przypadku potrzeby oddania większej ilości odpadów wysegregowanych, dodatkowe worki na poszczególne rodzaje odpadów mogą Państwo otrzymać w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.
Ulotka 4xDL do DL RGB 1
Ulotka 4xDL do DL RGB 2
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem