Menu
A+ A A-
Administrator

Administrator

URL strony:

Aktualizacja aplikacji „MOJE ODPADY”

W związku z wieloma informacjami dotyczącymi braku aktualnej informacji o harmonogramie wywozu odpadów zalecamy odinstalowanie aplikacji, a następnie ponowną jej instalację na telefonie. Po takim działaniu aplikacja zostanie zaktualizowana i harmonogram wywozów odpadów będzie aktualny.

Aplikację można pobrać z poniższych linków:
1. Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mojeodpady&hl=pl
2. Apple Store: https://apps.apple.com/us/app/moje-odpady/id1248697353

Pomoc psychologiczna Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie dla młodych powracających z zagranicy

Pomoc psychologiczna
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie proponuje młodym powracającym z zagranicy spotkania z psychologiem. Możesz liczyć na pomoc, której potrzebujesz. Spotkania prowadzone są zdalnie, wystarczy dostęp do internetu.

Pomoc psychologiczna jest realizowana w ramach projektu „Wróć z POWERem”. Uczestnikiem projektu może zostać osoba przez 30-tym rokiem życia, która wróciła niedawno z zagranicy i spędziła tam co najmniej 6 miesięcy.

Żeby wziąć udział w projekcie i spotkać się z psychologiem zadzwoń do nas 504 12 14 80 lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pomagamy młodym wracającym z zagranicy urządzić się na nowo w Polsce. Jeśli pracujesz – też mamy coś specjalnie dla Ciebie!
Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rekrutacja do przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Rodzice!
Rekrutacja do przedszkola, oddziałów przedszkolnych oraz klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022 odbywa się na zasadach, które określone zostały w ustawie z dnia 14 grudnia 2016 roku Prawo oświatowe (Dz. U. z 20 20 r. poz. 910 z późn. zm.) oraz w zarządzeniu Nr 7/2021 Wójta Gminy Lipnica Wielka z dnia 27 stycznia 2021 roku w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2021/2022 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Lipnica Wielka oraz w Uchwale Nr XXXVI/210/2018 Rady Gminy Lipnica Wielka z dnia 28 lutego 2018 roku w sprawie określenia kryteriów i odpowiadającej im liczbie punktów na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli publicznych, oddziałów przedszkolnych szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego oraz do pierwszych klas szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Lipnica Wielka wraz z określeniem dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów (Dz. U. Woj. Małopolskiego z 2018r. poz. 2922 z dnia 9 kwietnia 2018 roku).
Przedstawione poniżej kryteria i terminy dotyczą wyłącznie rodziców, którzy po raz pierwszy zapisują swoje dziecko do przedszkola, oddziałów przedszkolnych oraz klas I szkół podstawowych.
Kontynuacja edukacji przedszkolnej w dotychczasowym przedszkolu odbywa się na podstawie deklaracji rodziców o zamiarze dalszego uczęszczania dziecka do danej placówki.
Poniżej załączamy dokumenty dotyczące rekrutacji:
Zasady rekrutacji do Publicznego Przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych
Zasady rekrutacji do klas pierwszych w szkołach podstawowych
Zarządzenie w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem