Menu
A+ A A-

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Lipnica Wielka

logo malopolska fundusz regionalny
Projekt pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Lipnica Wielka”współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 4. Regionalna polityka energetyczna, Działanie 4.3 Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym i mieszkaniowym, Poddziałanie 4.3.2 Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej – spr

Wnioskodawca: Gmina Lipnica Wielka
Kwota dofinansowania: 999 744,74 zł
Całkowita wartość projektu: 1 915 194,47 zł
Miejsce realizacji: Lipnica Wielka

Cel operacji:
Termomodernizacja 4 budynków użyteczności publicznej w Gminie Lipnica Wielka. Szkoły Podstawowej nr 1 w Lipnicy Wielkiej, Szkoły Podstawowej nr 3 w Lipnicy Wielkiej, Szkoły Podstawowej nr 4 w Lipnicy Wielkiej oraz budynku Liceum Ogólnokształcącego i Technikum.

Realizacja inwestycji przyczyni się do obniżenia kosztów ogrzewania, poprawę komfortu energetycznego i estetykę obiektów. Efektem końcowym będzie obniżenie zapotrzebowania na energię cieplną i zmniejszenie kosztów utrzymania obiektów. W Gminie nie ma sieci ciepłowniczej, dlatego nie ma możliwości podłączenia modernizowanych budynków do sieci ciepłowniczej.
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem