Menu
A+ A A-

Przypomnienie o możliwości składania wniosków do projektu miejscowego planu Polecany

Szanowni mieszkańcy,

Przypominamy, że zgodnie z Uchwałą Nr XXIV/160/2020 Rady Gminy Lipnica Wielka z dnia 28 grudnia 2020 r. istnieje jeszcze możliwość składania wniosków do projektu planu miejscowego w granicach obszarów wskazanych na załącznikach graficznych 1-15 do powyższej Uchwały.

Zgodnie z ogłoszeniem Wójta Gminy Lipnica Wielka wnioski można składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2021 roku w formie papierowej na dzienniku podawczym w siedzibie Urzędu Gminy lub elektronicznie poprzez ePUAP lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Formularz wniosku dostępny jest do pobrania w wersji edytowalnej:  <<pobierz>> oraz w  biuletynie informacji publicznej Gminy Lipnica Wielka (w zakładce planowanie przestrzenne) lub można go odebrać osobiście w Urzędzie Gminy.

Uwaga! Prace planistyczne dotyczą tylko i wyłącznie obszarów zaznaczonych czerwoną obwódką na na załacznikach od 1 do 15 w/w uchwały dostępnej pod linkiem: https://bip.malopolska.pl/glipnicawielka,a,1866150,uchwala-nr-xxiv1602020-rady-gminy-lipnica-wielka-z-dnia-28-grudnia-2020-r-w-sprawie-przystapienia-do.html 
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem